| TamasEdy1993 a întrebat:

Nu știu dacă e tocmai buna categoria dar am si eu o problema cu pcul. Cand apas butonul de pornire al pcului ruleaza dar imaginea ramane neagra. In unele cazuri porneste si merge destul de bine, merge cs.go si league of legends, iar jocurile duc destul de bine. O fi de la placa video problema asta sau o fi altceva?

Răspuns Câştigător
| viavo a răspuns:

Salut! Cred ca e doar o conexiune rea undeva. Scoate placa video si ramii, inserteaza i inapoi si reincearca

| TamasEdy1993 explică (pentru viavo):

Nu are cum, de ft multe ori am svos piesele si reasamblat la loc, trebuie sa fie ceva defect la o piesa..., E destul de vechi pc.
ul

| viavo a răspuns (pentru TamasEdy1993):

Vezi daca nu ai condensator umflat

4 răspunsuri:
| 90210 a răspuns:

Placa video. Si eu am avut problema asta si am schimbat-o.

| TamasEdy1993 explică (pentru 90210):

Placa video nu e super buna dar duce binișor graficile de pe cs go si alte jocuri, ma gândeam să nu fie de la hard disc... Sa nu ruleze din cauza hardului