| Pandaandra a întrebat:

Nu știu ce are aparatul foto. Am apăsat eu pe cv sau nu stiu, dar se vede ecranul lui negru și când dau să văd pozele ele să văd. Dar când e să fac poze sau filmări ecranul e negru ciar dacă face poza și filmează? Ce să fac ce are plz

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

La setări ai pe acolo o opțiune de a stinge ecranul. Dezactiveaz-o!
Dacă spuneai și ce marcă și model e vorba, citeam eu manualul în locul tău și te lămuream mai exact.