| orosdoru a întrebat:

Numai stiu ce sa fac.Mai inainte m-am uitat la un videoclip pe youtube la o rezolutie mica si dupa m-am uitat la alt videoclip, acel videoclip nu era in format HD sau mai mare de 360p.Codecuri am,windowsul proaspat facut,driverul de placa video, audio updatate.Netul imi merge bine.Mai nou folosesc opera.Pe chrome imi merge la fel. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Incearca alt browser.
Incearca Mozilla Firefox.
Daca nu-ti merge incearca sa stergi codecurile, si sa le instalezi din nou, descarcate de pe internet, pentru a face rost de ultimele versiuni.
Probabil este si de la videoclip, daca primul mergea ok si al doilea mergea rau, probabil este de la videoclip nu neaparat de la pc-ul tau.
Incearca sa vizionezi mai multe video-uri si daca toate iti merg prost, fa ce am zis mai sus.
Daca nici asa nu merge, inseamna ca s-a stricat ceva de la windows, nu conteaza ca este nou, se poate strica, si daca asta s-a intamplat nu mai ai ce face decat sa reinstalezi iar windows-ul, asta daca nu vrei sa te complici.

6 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Aici cred ca depinde si de browserul pe care il folosesti..si eu am avut aceleasi probleme si mi-am instalat chrome iar acum imi merge bine.

| ZzP1nG a răspuns:

Pai si ce vrei sa inteleg eu din ce zici tu acolo? eu am inteles ca te-ai uitat la un video pe youtube care se vedea mai neclar dupa la latul si ca ti-ai instalat windowsu altceva nimicstraight face

| orosdoru explică (pentru ZzP1nG):

M-am referit ca am vazut un videoclip de aceeasi rezolutie ca si al doilea adica de 360p si primul mi-o mers bine si al doilea mi-o mers sacadat si si sunetul imi mergea sacadat.

| ZzP1nG a răspuns (pentru orosdoru):

Mai am si eu uneori problema asta daca nu e incarcata banda gri de jos pana la capat sacadeaza... la mine e de la windows la piratat un geniu ce sa zicstraight face

| orosdoru explică (pentru ZzP1nG):

La mine banda gri se incarca prima pana la capat.Am mai patit asa cu un videoclip de pe youtube odata a mers bine si cand am mai intrat o data sa il vad a mers iarasi sacadat.

| Ionuttzwar a răspuns:

Merge sacadat? ia-ti comodo dragon e browser pe baza chromului