| Sofia2089 a întrebat:

OFER FUNDITA! Buna! Gand postez ceva pe profilul de la facebook ii vad pe unii ca langa postari sciu "with", deci cum trebuie sa adaug si eu ca sa-mi apara with... de exemplu with anna, ioana etc? Sper sa intelegeti la ce ma refer!

Răspuns Câştigător
| cammm a răspuns:

Nu e bine sa copiezi pe altii, dar..ca sa faci asa, cand postezi dai jos in stanga unde arata un + un ceas si inca un semn, si dai pe +

cu placerehappy

3 răspunsuri:
| Youkillme a răspuns:

Nu e nimic greu...atunci cind postezi o poza mai departe iti apare sa scrii cu cine esti pe poza, unde va aflati etc! sper ca te-am ajutat succese te pup

| Blueblueblueeah67 a răspuns:

Mai intai scrii @ si apoi numele persoanei(inceputul literei trebuie sa fie mare). P.S: sper ca te-am ajutat. Pa!

| Princesssssss a răspuns:

Se numeste ''Check in'' si de obicei se face de pe mobil. Scrii locul (ex.: Restaurant Sabroso, Tomis Mall.etc.) si dupa aia te intreaba cu cine esti. si ii etichetezi si iti apare automat ''with''. Sper ca ti-am fost de ajutor :* Funda?