| Medeaa a întrebat:

Ok. nu radeti.:D:D am instalat niste emoticuri pentru messenger. care mi le-au inlocuit pe cele vechi(obisnuite)(am vrut sa rad de o prietena, si am gasit niste emoticuri xxx:)):D:D:D) problema e ca acum nu le mai pot sterge.
nici sa le pun pe cele vechi. ma ajutati... va rog:D:D vreau neaparat sa scap de ele. app. le-am luat de pe site-ul asta:http://www.detectinvisible.me/utile.php (alea ca smiley-uri xxx)

Răspuns Câştigător
| DarkDream a răspuns:

Sar putea sa nu rezolvi doar prin dezinstalarea messului

Deci iti zic eu pasi da click pe start>>>control panel>>>add or remove programs>>> si aici sterge totul ce e legat de emoticuri daca nu merge dezinstaleaza tot ce e leget de mess pe acolo

Sper ca te-am ajutat

Funda?big grin

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai urmareste calea aplicatiei Smiley-uri XXX pentru Messenger
clik >my computer>C>fisiere program>Yahoo>Messenger>Smiley-uri XXX pentru Messenger. exe>dezinstalare! Bafta!

| bogza2 a răspuns:

Dai start-all programs -yaho messenger-uninsal si al pui pe asta http://www.filehippo.com/download_yahoo_messenger/ [in dreapta sus cu verde apare download

| adi4ever a răspuns:

Problema e ca acum au ras si emoticoanele de tine

| Raluu a răspuns:

Reinstaleaza messuhappy merge happy eu asa am facutbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza messengeru si dezinstaleaza programu ala dc nu trebuie sa refaci windosu