| ShAwDoRneYTheReal a întrebat:

Am un laptop X556U si vreau sa ii schimb tastatura cu una mecanica se poate? Adica sa ii inlocuiesc cu tot tastatura din el cu una mecanica dau funda!

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

1. tastatura mecanica implica taste inalte care nu pot fi puse pe un laptop cum a spus si GabrielDaniel01
2. daca vrei sa schimbi tastura la un laptop, esti norocos daca gasesti una care se potriveste, cu atat mai putin cu fite

1 răspuns:
| GabrielDaniel01 a răspuns:

Nu exista pentru ca nu ar incapea si nu ai mai avea cum sa il inchizi ma refer la pliat