| flendurica a întrebat:

PIV(2400), HD 80+60, 512RAM, Radeon 9250.
A mers f. b. pana s-a oprit. Dupa o verificare sumara am constata ca PC porneste doar cand scot placa video din slot. Care ar putea fi fenomenul? Help!

Răspuns Câştigător
| Mihai03 a răspuns:

Logic! Placa video ar fi problema la prima constatare din moment ce porneste doar cand o scoti. incearca sa pui alta placa video sa vezi ce se intampla. asigurate ca este foarte bine prinsa placa video in slot.

2 răspunsuri:
| iulyan a răspuns:

Asta se intampla numai cand se "prajeste"straight face. nasol rau.iti recomand sa nu iti mai cheltui banii pe reparatii ci sa te uiti sa iti iei i alta unnintate

Răspuns utilizator avertizat