| anonim_4396 a întrebat:

Pot incarca un cont PayPal printr-o cartela de Orange? Vreau sa cumpar ceva de pe Amazon, dar nu am card.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

NUP! trebuie sa ai cont in banca!
Dar poti rezolva asa : mergi la o banca iti faci cont si depui putin mai multi bani decat ai tu nevoie sa cumperi ceva, primesti cardul, te duci acasa si platesti... Bafta!

| Nestle a răspuns (pentru lpavel):

O sa ma ajute un prieten care are card. Mersi de raspuns oricum.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In acest moment nu exista un serviciu Orange care sa-ti permita acest lucru.
O zi buna,
Orange Helpers