| CiocoiuC a întrebat:

Problema DVD Player. Am cumparat de curand un Samsung DVD-C550 si este blocat pe regiunea 2. Cum as putea sa il deblochez, sau cum as putea debloca un film... cu ce program?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nutepriveste21 a răspuns:

Specificatiile tehnice si formatele citite, pentru playerul tau le gasesti aici http://www.samsung.com/......D-C550/EDC Daca filmele tale nu se incadreaza in ce vezi acolo, asta e nu merg. Playerele dvd nu sunt pc-uri sa mai instalezi tu un program sau un codec ceva pentru ai imbunatati caracteristicile. Apropo de marcile ieftine, o fi citind ele mai multe formate, dar asta se intampla pentru o perioada scurta de timp dupa care incep sa clacheze. Te tine dupa banii care i-ai dat!

| CiocoiuC explică (pentru nutepriveste21):

Nu formatele suportate este treaba. Toate sunt format DVD. Nu este nici unul HD, AVI, sau alt format...