| qazwsxedc131 a întrebat:

Problema este urmatoarea : Am cumparat 2 perechi de casti (3 lei laughing criza) identice, am conectat o pereche la PC si am observat ca e cablul scurt :3. Dupa am taiat mufa jack la o pereche si la alta castile de sus. problema e ca am taiat cablul de pe fire le-am despartit dar nu stiuc cum sa le pun ( culorile sunt rosu si auriu la una si verdre si auriu la alta) FUNDA!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Auriul leagale impreuna.

| qazwsxedc131 explică (pentru Salontanul):

Atat?
pai si celelalte?
este de ajuns?

| Salontanul a răspuns (pentru qazwsxedc131):

Alooo! Daca ti-au ramas doua ne legate am crezut ca te duce mintea sa le legi. Eu ti-am spus din 4, doua. Mai gandeste si tu!