| costi900 a întrebat:

Probleme grave cu pcul am un virus svchost.com nu pot face nimic fara sa numi intre in el si nici nu pot deschide progra me, a m cautat solutii am gasit ce trebuie sa fac sa scap 0e el http://www.tpu.ro/......e-o-aplic/ si nu gasesc in system config svchost.com ca sal debifez ce fac? va rog ajutor

2 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Parerea mea sa nu-ti afecteze pc mai mult este urmatoarea instaleaza win formateaza partiile si poti sa desfragmentezi hardul parerea mea sper ca te-am ajutat