| StefanVLY a întrebat:

Raspuns urgent please crying am spus pe facebook ca pun un video pe youtube si cand am vrut sa-l uploadez zice ca nu pot uploada imaginii ( video e facut in picasa3 ) am nev rapid de raspuns, cand dau click pe el intra ca si filmulet dar nu merge, am dat si propritatii si open whit media player tot nu merge pe youtube crying ce sa fac. please crying am nev repede... cand dau upload sa aleg arata o fila dina ia alba ( ciudata) ce sa fac crying FUNDA PLEASE

1 răspuns:
| TheBlackAng3l a răspuns:

Ca sa pui video pe facebook trebuie anume format, nu mai stiu care.dar iti trebuie program ca sa converstesti fisierul video