| Mihaila_Rafaella_1975 a întrebat:

Recent mi am achiziționat un telefon de top Xiaomi Redmi Note 3. În timpul utilizării se blochează și se restarteaza automat (destul de des). Sugestii?
Dau funda. E urgent

3 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Du-l la service, daca mai ai garantie!

| Rommeo a răspuns:

De unde ai ajuns tu la concluzia ca telefoanele Xiaomi sunt telefoane de top? ..Am avut si eu vreo 3 modele si cu toate 3 am avut neplaceri.

| dfeel a răspuns:

Multe telefoane vin din fabrica cu probleme de soft.
de regula acestea se rezolva prin instalarea ctualizarilor de soft disponibile.
deci, verifica daca sunt actualizari disponibile pentru telefonul tau: About Phone > Update