| alynut12345 a întrebat:

cine imi da si mie un link de unde sa descarc un convertor sa convertesc un videoclip movie maker in video normal sau in mp4! va rog funda

7 răspunsuri:
| MarianAsh a răspuns:

Incearca vlc de la http://www.videolan.org/

| alynut12345 explică (pentru MarianAsh):

Nu merge nici astea sad

| MarianAsh a răspuns (pentru alynut12345):

Urcă pe transfer.ro un exemplu sa îl analizăm

| YooCata a răspuns:

Incearca http://www.savevid.com/
de aici downlaodezi de pe youtube in ce format vrei (depinde daca til poate genere)
bafta;)

| alynut12345 explică (pentru YooCata):

Frate eu am facut un videoclip in windows movie maker si pentru al pune pe youtube trebuie sa il convertesc! am incercat o multime de programe si nu merge!

| YooCata a răspuns (pentru alynut12345):

Un alt mod foarte usor e sa schimbi terminatie
exemplu: [Video].mp4(sau altele)

tu stergi terminatia de la tine [.X] si scrii [.mp4/.3gp/etc]
inceraca cand schimbi dai enter si te intreaba daca vrei sa transformi dai Yes sau ce apare happy