| nicusornicusor a întrebat:

Sal TPU.happy...Am o problema cu windows xp sp 2 -cand il aprind mi se ruleaza bara aceea mica dejos de,,windows xp,,inainte sa scrie,, WELCOME,, insa nu se mai aprinde si trebuie sa dau restart imi zice ceva de o eroare apoi ca sa porneasca trebuei sa dau Start Windows Normally

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Probabil HDD defect.
Iti arata Start Windows Normally pentru ca stingi calculatorul in momentul de incarcare al windows-ului.
Incearca sa vezi daca poti intra in safe mode.
Succes!

| nicusornicusor explică (pentru WR104):

Acum am scos un HDD pentru ca aveam 2 si merge bine...dar acum imi arata Windows Xp Professional..si ma pune sa astept ca la windows normally...cum sa scap de el?

| WR104 a răspuns (pentru nicusornicusor):

Dupa o perioada nu o sa iti mai apara atat timp cat nu stingi pc-ul in timpul incarcarii windows-ului.