| floppy98 a întrebat:

Sal TPU am un laptop >.< si stiti ca in general este butonul fn (tasta rece) care intr-o cumnibatie cu o tasta calda face alta functie cum ar fi luminozitatea ecranului, asta e doar un exemplu dar la mine cand apas F1 (fara Fn) se deschide help F2 (fara Fn) scade luminozitatea) bla bla bla cum pot sa fac sa mearga acele chestii in combinatie cu Fn adica
>Fn+F1 sa porneasca help NU F1 (Fara Fn) sa porneasca help ca ma incurca in toate jocurile

Răspuns Câştigător
| Netrider a răspuns:

Ai putea daca ai folosi un soft de remapare a tastelor de exemplu:
http://www.autohotkey.com/
Cu acest soft poti sa schimbi ce face fiecare tasta. Eu il foloseam in jocuri de exemplu schimbam shift cu pgup etc. E un pic mai greu pana inveti sa-l folosesti.
Daca nu-ti place poti cauta altul pe google folosind "remapping key" sau "remapping keyboard"

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Tu vrei sa inventezi roata!

| sarah15 a răspuns:

Nu cred ca se poate...