| Kampion a întrebat:

Sall! Am un router Asus rt-n10e si vreau sa va spun ceva. stiti cablul ala care il bagi in pc venit de la router? am wireless si ma gandesc sa il scot, pot sa il scot?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Daca ai wifi la pc, scoate-l. Cablul ala e necesar doar cand configurezi router-ul la inceput. Dupa, e optional.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai placa de retea wireless in calculator? Daca ai, da! Oricum, daca-l scoti vei avea net mai slab. Viteza mai mica!

| lauboss a răspuns:

Poti daca ai wireless pe pc

| Kampion explică (pentru lauboss):

Pai am, il scot?

| sltlp a răspuns (pentru Kampion):

Daca ai wifi la pc, scoate-l. Cablul ala e necesar doar cand configurezi router-ul la inceput. Dupa, e optional.

| sebibeowolf a răspuns:

NU.