| BogdanKZ a întrebat:

Sall as vrea sa stiu daca am pc bun:
procesor e6600 3.07 ghz
4gb ram
placa video gt430 2048 mb pixel shader 5.0
hard disk 1 tb

windows 7 64 biti Home Premium
si am nota 6 la pc 6.0 adica

Răspuns Câştigător
| Akid a răspuns:

Nici nu ai nevoie de mai multlaughing e foarte bun

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este un pc bun. Ar fi fost foarte bun daca ratingul ar fi fost peste 6, 5 (maximul este 7, 9). La ce ai 6?

| Me2 a răspuns:

Placa video e low spre medium, procesorul e cam vechi, dar hai ca mai merge, hdd 1 tb nu stiu la ce-ti trebuie, sa te bucuri de el, si schimba placa video, poti jcua bf3 pe ea?

| BogdanKZ explică (pentru Me2):

Man placa video e low rolling on the floor))) baa e de 2gb rolling on the floor) habar nu ai ce vorbesti?

| Me2 a răspuns (pentru BogdanKZ):

Poate sa aiba 1000 de gb, daca procesorul grafic e slab, frecventa e mica, si e pe ddr3, macar are 128 bit, poate sa aiba si 20.000 gb daca e ddr2 si e pe 64 bit
Placa mea e ati hd 4850 cu 512 mb, uite aici
http://www.hwcompare.com/7179/geforce-gt-430-1gb-vs-radeon-hd-4850-512mb/

| BogdanKZ explică (pentru Me2):

Man inainte sa scrii nu te-ai gandit ca placa mea video e de 256 biti laughing pixel sahder 5.0 si jafu tau 4.1 a tau open gl 3.1 eu 4.1 deci e vecheee rau directx11 si a ta direct x 10 deci e mai ieftina si mai slaba a ta si nu te mai baga in seama

| Me2 a răspuns (pentru BogdanKZ):

Cum sa aiba gt430 256 bit ma?, nu mai vorbi daca nu stii, documenteaza-te
Tu ai vazut mai sus ca 4850-u iti face praf gt430 ala?, cica are 256 bit rolling on the floor)

| BogdanKZ explică (pentru Me2):

Exista gt430 126 biti 1gb ddr3 =) si gddr5 256 biti 2048 mb si nu este luata din tara de la noi si n-ai sa gasesti :*

| CatalinPorumb a răspuns:

E chiar foarte bun. Sa ai noroc de el!