| AAAdelin a întrebat:

Sall! Nu stiu ce sa fac! Care antivirus este mai bun : Kaspersky, Eset sau Bitdefender? Nu stiu pe care sa mi-l iau! Sa nu incetineasca calculatorul si sa lucreze bine! Raspuns urgent! Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Kaspersky sau norton.

| unknownn a răspuns:

Cati GB ram ai?

| Elektro a răspuns:

As alege Kaspersky.

| P1x3lMD a răspuns:

Daca ai un laptop ia Avast free, Kaspersky... Daca ai Pc mai bine ea Bitdefender

Răspuns utilizator avertizat
| Kre a răspuns:

Eu am si laptop si PC ...si vreau sa iti zic ca ma folosesc de 3 sau 4 ani de kaspersky si nu ma plang deloc, e cel mai bun antivirus! nu vei regreta!happy
bafta in alegerea antivirusului!

| gorgolez a răspuns:

Salut Adelin, Bitdefender este cel mai bun, si au si o varianta gratuita: http://www.bitdefender.ro/solutions/free.html