| Luci88 a întrebat:

SALL TPU! am instalat windows 7 si am 2 windowsuri instalate si cel vechi si cel nou...si cand deschid laptopu trebuie sa dau click pe unu. cum sa fac sa il sterg pe cel vechi? am windows si Windows.old care sa il sterg?sad Dau funda:*

3 răspunsuri:
| ЯάdµСЦ a răspuns:

Ok, fii atentă. Intră în start, apoi acolo scrie frumușel msconfig. După aceea te duci la secțiunea boot. Windows-ul vechi dai click pe el și dai delete. Te uiți tu pe acolo unde scrie delete, sau remove. Sper că te-am ajutat. Ciao! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra n optiunile computerului

| shannygelu a răspuns:

Sterge windows old desi ar trebui sa instalezi alt windows si sa formatezi partitia ai instalat peste windowsul cel vechi