| MysteryMen a întrebat:

am si eu doua intrebari:
1. Cum pot dezactiva placa wireless la laptop fiindca eu o dezactivez si stau pe cablu iar daca restartez laptopul sau il sting si il aprind mi se activeaza din nou. Cum pot sa o dezactivez si sa o activez cand vreau eu
2. De ce bateria laptopului are 10V iar incarcatorul 19V. Fiindca am vrut sa las laptopul pe incarcator fara baterie si cand am vazut mi-a fost cam frica
Dau

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un buton cu o antenuta cu semnale in jurul ei apesi pe ala si gata.

| MysteryMen explică (pentru anonim_4396):

Am reusit cu instructiunile de la pozeanimate. La butonul acela il dezactivez, dar cand aprind din nou laptopul se activeaza singur.

| pozeanimate a răspuns (pentru MysteryMen):

Intra in device manager
si dezinstaleaza driverele de la wireless

| MysteryMen explică (pentru pozeanimate):

Nu mai este nevoie am reusit cu wirelesul multumesc mult

| MysteryMen explică (pentru pozeanimate):

Iti multumesc mult am reusit. Cu voltajul nu sti nu?