| xCrank a întrebat:

am si eu o nelamurire, la iphone 4 ios 4.3.3 m-am jucat,apoi l-am blocat,cand am vrut sa ma uit la un contact nici nu s-a mai aprins, am incercat sa il aprind, timp de 5 minute nu se vedea nimic pe eran,l-am bagat in priza,nimic,l-am conectat la pc, nimic, dupa 5 minute s-a aprins ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic, care sa fie cauza? dau funda(mentionez ca am la telefon o husa de protectie foarte groasa si se cam incinde, este blocat cu givey)

3 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Mi-e m-i s-a intamplat la ipod touch, dar nu s-a mai deschis, considerate norocoslaughing

| Bafta321 a răspuns:

Se poate sa fie din cauza bateriei adica sa nu stea fixa uitate si daca e asta trebuie sa iti cumperi altathinking

| ZeroBarat1 a răspuns (pentru Bafta321):

La iphone original nu poti sa vezi bateria, doar fakewinking