| flavyusR a întrebat:

Am un windows 7 cu 5 editii in el, si in el are un fiser ei.cfg

Cand il instalez imi arta ce editie vreau sa aleg, dar unii sterg fisierul ala. Daca il sterg ce se intampla? Funda pentru primul raspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai un DVD cu fisierul ei.cfg editat astfel incat sa apara toate editiile de Windows 7 fara Enterprise.
Altii sterg acel fisier de pe un DVD cu o singura editie de Windows 7. E mai simplu asa, decat sa se complice sa-l editeze pentru a obtine toate cele 5 editii. Parca asa e.

1 răspuns:
| gabi45 a răspuns:

Windowsu se face praf