| Chrysstian a întrebat:

Care procesor este mai bun: Dual-core 1.8 GHz (Intel Atom) sau Quad-core 1.6 GHz (Nvidia Tegra 3)? Argumente, motive si explicatii!
ex.: motiv: pentru ca e mai mare
ex.: argument: in unele cazuri poate ca...
ex.: explicatie: se descurca mai bine pentru ca este d-ăla...
Funda!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Asus Transformer Pad Infinity fara nici o urma de indoiala, fiindca Quad, Android, mult mai puternic pe partea de video.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Compari efectiv mere cu pere. Atom se foloseste la netbookuri de regula, Tegra la tablete. Detaliaza ce device-uri comparam mai exact.

| Chrysstian explică (pentru KodrutZ):

Asus Vicotab Smart (tableta) si Asus Transformer Pad Infinity

| Chrysstian explică (pentru Chrysstian):

Asus vivotab smart

| KodrutZ a răspuns (pentru Chrysstian):

Asus Transformer Pad Infinity fara nici o urma de indoiala, fiindca Quad, Android, mult mai puternic pe partea de video.