| Boss_Alberto_Boss_1944 a întrebat:

Daca nu folosesc internetul tot trebuie sa platesc? Ma refer la del prin cablu.

Răspuns Câştigător
| oninfo a răspuns:

Odata ce ai abonament lunar trebuie sa il pletesti chiar daca nu il folosesti happy

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Abonamentul la net prin cablu e fix el difera doar prin latimea de banda pe care ti-o aloca provider-ul in functie de abonamentul solicitat.Nu conteaza cat timp navighezi pretul ramane fix.E la fel ca abonamentul TV.Ca te uiti ca nu tot platesti big grin. thumbs up

| PedoBarbie a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferent daca utilizezi sau nu serviciul de internet (prin cablu sau nu-nu conteaza) taxa este obligatorie din moment ce ai facut contract cu firma respectiva!

| iCappy a răspuns:

Daca e prin cablu nu trebuie sa platesti in plus. Nu se termina netul de pe cablu. (trebuie sa platesti lunar) dar nu in +

| hypentakill a răspuns:

Da.

| slenderica a răspuns:

A.da.