| eduardooo a întrebat:

Sall TPU, de la suportul unde is rami am rupt din greseala plasticul acela alb, micut, care fixeaza rami cred ca stiti despre ce este voriba.si nu mai citeste ramul.Va rog spuneti-mi ce pot sa facc urgent DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Mare lucru nu poti face, du-te cu pc-ul la un service, numai aolo te poate ajuta, sau o solutie alternativa ar fi sa intorci pc-ul pe o parte ca ramii sa stea culcati pe placa de baza si incearca sa mai impingi de ei in locas, ar trebui sa nu iasa de acolo

| eduardooo explică (pentru Jipa95):

Faza e ca nu el al meu pc ci a matusii mele si am pacalito ca nu s-a intamplat nimic.laughing