| OnlyRedandWhite a întrebat:

Acum 5 zile am primit un mesaj de la Vodafone (net) in care spunea c-am depasit limita de viteza, iar de atunci a inceput sa-mi mearga prost internetul.
Intrebarea mea este: cand imi va reveni la normal viteza? (factura e deja platita de 2 zile)

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Cartela din modem este compatibila si cu un telefon. Ti-ai consumat traficul care desigur este limitat, si ti-a micsorat viteza de downloand. O sa-ti revina viteza la loc in data in care ai activat tu prima data acel modem. Acum sper ca ai inteles.
Pa!

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Luna viitoare. Daca ai smartphone mancacios, se consuma numai decat internetul.

| OnlyRedandWhite explică (pentru Jipa95):

Pai de ce luna viitoare? :-|

| Jipa95 a răspuns (pentru OnlyRedandWhite):

Luna viitoare cand iti va da iarasi minutele, sms-urile, mesajele si cemai ai tu pe contract.

| OnlyRedandWhite explică (pentru Jipa95):

Tu vorbesti de telefon? :-)) Eu am pe PC problema asta...

| OnlyRedandWhite explică (pentru Jipa95):

OK, acum am inteles. Mersi!