| Anonim10best a întrebat:

Salut all

Eu impreuna cu niste prieteni am sunat in america la politie de pe skype si le-am facut o farsa.La final le-am zis ca a fost o farsa si a inceput sa rada.Ce putem patii? amenda sau...
oare ne-o zi localizat dupa ip sau din astea thinking

pareri sincere va rog

3 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

Daca au inceput sa rada probabil ca nu iti dau amenda sau ceva de genul. Poate ca ati putea primi o amenda, dar nimic mai mult. Nu cred ca o sa patiti nimic.

| Anonim10best explică (pentru GabyG):

Pai tu crezi ca vin aia din america pana in Romania nici nu stiu unde stau nu stiu nimic despre mine si cum sa imi vina amenda? la facutra d la net?

| alexpitrock a răspuns:

Faceti si voi farse la alte numere, nu la politie, nu prea au ce sa va faca dar gandeste-te ca numarul ala e pentru urgente, cateva secunde pot face diferenta...