| anostaliu a întrebat:

Am avut o sursa delux atx de 450w default pe calculator si mi sa ars. Am cumparat alta sursa acelasi model. Noua sursa m a tinut 3-4 ore cu aproximatie. Ploblema e ca nu mai gasesc sursa atx de 450w pot pune una de 650w atx in loc de cea default de 450w?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

laughing Vestitele surse Delux...vai mama lor...
Ce te retine sa pui una de 650? A naiba ea fizica de o faceti voi la scoala aia...

| CPAElites a răspuns:

Ce configuratie are PC-ul?

Delux? PETARDA aia iti poate arde tot sitemul.

| anostaliu explică:

Intrebarea era daca sursa de 650w trage cat are nevoie adica 450 sau trage cat scrie 650