| Voltex a întrebat:

Saluthappy am cumparat acum un an un mp4 Philips GoGear SA3085/02 8GB si in timp i-am spart ecranul. Stie cineva unde il pot repara prin judetul Constanta?

2 răspunsuri:
| angelicsin a răspuns:

Apeleaza la service-ul unde ai garantia lui chiar daca nu mai e in garantie tot pot sa ti-l repare contra cost. datele de contact ale service-ului le poti gasi pe certificatul de garantie sau factura daca le mai ai

de asemenea poti contacta reprezentanta Philips din Romania pentru a te indruma catre un service local autorizat de ei

| Voltex explică (pentru angelicsin):

Ok dar acest aparat nu este cumparat din Romania, mai exact din finlanda..caut o firma care imi poate repara ecranul. nu conteaza pretul vreau sa'l vad reparat