| BrianSpilner a întrebat:

Salut, am gasit un stick mai vechi si cand il bag in pc imi arata ca e gol, dar cand il bag in masina, sunt cateva melodii pe el, cum fac sa-mi apara melodiile si in pc?

Răspuns Câştigător
| stop99 a răspuns:

Cred ca fisierele sunt ascunse. Incearca asta: https://m.youtube.com/watch?v=y3363BxZM0c

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Formateaza-l si vezi atunci daca iti face la fel.
Daca nici asa, inseamna ca s-a stricat.

| Iordache_Valeriu_1986 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Haha bravo ma, omu' vrea sa recupereze fisierele de pe stick si tu ii spui sa-l formateze.

| ziftode a răspuns:

Baga-l in alt usb, eventual alt calculator

| ziftode a răspuns (pentru stop99):

Click dreapta pe stick in "My Computer", properties, si daca diferenta intre spatiu liber si spatiu ocupat e mai mare de 2-3m atunci intr-adevar e cum spui tu si eu nu m-am gandit... asa ca... bravo! (sincer) happy

| stop99 a răspuns (pentru ziftode):

Multumesc frumos! happy

| stop99 a răspuns (pentru ziftode):

Cred ca fisierele sunt ascunse. Incearca asta: https://m.youtube.com/watch?v=y3363BxZM0c