| dghjhfgk a întrebat:

Salut, am laptop Lenovo y510p si vreau sa ii pun un procesor mai bun care sa depășească 2.9 GHz. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

De ce sa cautam noi specificatiile, cand le-ai gasit tu deja? Spune-ne specificatiile si noi te vom ajuta.

| dghjhfgk explică (pentru Cosminovici18):

Pai nu stiu ce înseamnă...

| DeidaraXR1 a răspuns:

Nu poti schimba procesorul la laptopuri sad nici placa video. Doar HDD-ul si memoria RAM

| Cosminovici18 a răspuns (pentru DeidaraXR1):

In primul rand, procesorul se poate schimba.
In al doilea, rand placa video doar daca e DEDICATA se poate schimba, daca e INTEGRATA nu se poate.
In al treilea rand, mai documenteaza-te.winking