| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Salut.Am laptop si vreau sa trec la pc.De ce am nevoie? Doar unitatea si un monitor oare care?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Unitate, monitor, cabluri de alimentare pentru monitor si unitate, cablu ca sa legi monitorul la pc, cablu de lan ca sa te conectezi la net sau adaptor wifi daca preferi wifi.

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru Wr3nch):

Daca cumpar un monitor si un pc de pe eMAG o sa primesc toate astea?

| Wr3nch a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Pentru monitor cred ca primesti cablu de alimentare dar pentru unitate cred ca il cumperi separat. Si iti trebuie si un cablu sa legi unitatea la monitor. BTW sa te uiti aiba aceleasi porturi, ca daca iti iei unitate cu iesire hdmi si monitor care are doar vga o dai o sa admiri doar un ecran negru.