| Rigbby a întrebat:

Salut, am o plasma LG si am conectat un stick cu filme la ea dar nu ia subtitrarea, ce as putea sa fac sa apara subtitarea cand loadeaza filmul?

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cand loadeaza? Ce e aia? Pune mana si citeste manualul si vezi ce subtitrari suporta!

| Rigbby explică (pentru K0sti):

M-am referit ca cand incepe filmul subtitrarea nu apare.

| K0sti a răspuns (pentru Rigbby):

"ca cand"? e bine! Suplimenteaza si cu manualul de limba romana!

| Rigbby explică (pentru K0sti):

"ca cand" pe cacofonia ta "f*ckin` freak" daca vrei sa ajuti, o faci si taci, nu are rost sa comentezi daca nu sti

| Celcareajuta a răspuns:

Poti sa te asiguri ca au aceeasi denumire atat filmul cat si subitrarea. Nici mie nu imi merge pe TV si mi-am cumparat un mediaplayer cu android care este absolut genial.