| AlexandruAlex335 a întrebat:

Salut! Am o problemă cu monitorul si nu stiu ce are. Cand aprind pc ul ambele functioneaza pana cand ma loghez pe pc(windows11) dupa aceea, ecranul monitorului se stinge dar inca functioneaza la fel si ctrl+alt+delete. Ce s-a intamplat?

6 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Se stinge imediat sau in timp de cateva minute?

| ADRIANFLORIN221 a răspuns (pentru aditimus):

Da imediat, imi bag parola si se face negru tot, doar task manager ul mai merge si daca il sting din buton o data, a 2a oara porneste normal.

| aditimus a răspuns (pentru ADRIANFLORIN221):

Sa nu fie o eroare de la placa video ai toate driverele la zi?

| AlexandruAlex335 explică (pentru aditimus):

Nu

| aditimus a răspuns (pentru AlexandruAlex335):

Atunci apeleaza la un specialist daca nu te descurci din ce oras esti?

| stemka a răspuns:

Nu stiu, incearca: Win+Ctrl+Shift+B