| RăzvanSTO a întrebat:

Salut, am o problema cu windows-ul la laptop ( am windows 10 ), cand se instala windows-ul pe el, am ramas fara baterie si pur si simplu s-a inchis in timp acesta se instala. Si acum imi da o eroare la el cand il deschid, va rog sa mi spuneti cum sa l repar daca stiti, multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Reinstaleaza-l! E singura solutie.

Bula
| Bula a răspuns:

De cate ori sa mai scriuaici, pana sa intre in mintile cititorilor?

ORICE INSTALARE sau UPGRADE se face doar cu BATERIA PLINA si INCARCATORUL CONECTAT!

Daca se descarca bateria, risti sa se strice soft-ul!
Iar in asemenea cazuri singura solutie este REINSTALAREA softului.

In cazul tau, instalezi din nou Windows-ul, stergand partitia pe care ai instalarea eronata, stergandu-l prin formatare.

| flixbuster a răspuns:

Un Windows corupt il mai scoti la capat dar o instalare corupta nu prea cred. Ia-o de la inceput cu instalarea, e cel mai sigur.

| cfrtobias a răspuns:

Poate zici eroarea?

| Illuminati2016 a răspuns:

Reinstaleaza Windex-ul. Funda?

| cfrtobias a răspuns (pentru Illuminati2016):

Sa puna sticla de Windex in laptop?

| Illuminati2016 a răspuns (pentru cfrtobias):

Windows-ul*