| TheForceOfGames29 a întrebat:

Salut
am o problema la casti: orice asi asculta, chiar si de pe joc, vocea persoanelor se aude cu mult mai incet decat muzica de background(sau impuscaturi ceva) si ce e ciudat e ca, cu cat dau mai tare, cu atat vocea cuiva se aude mai incet... si inca ceva, face asa doar la casti de PC am si o pereche de casti de telefon la care se aude bine. da am casti noi noute pentru PC si nu am chef sa le tin de pomana.
mersi anticipat de raspuns

Răspuns Câştigător
| lov3u a răspuns:

Inseamna ca nu sunt compatibile cu pc-ul

1 răspuns:
| MuzicaBooM a răspuns:

Înseamnă ca aceste casti au o problema si trebuie sa cumperi unele noi