| kbej a întrebat:

Am o problema mai uriasa.sadastazi am dezactivat niste servicii la calculator si mereu cand incarca sa imi apara desktop-ul imi zice ca parola mea expira in 14 zile! Dar eu nu am nici o parola la calculator! Mi s-a mai intamplat odata asta! Au trecut cele 14 zile si atunci imi dadea o eroare! Calculatorul merge bine dar ma enerveaza mesajul ala! Care dintre voi stie ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| leonardobz a răspuns:

Cred ca e de la antivirus
incearca
http://useful4you.blogspot.com

| zuzualina a răspuns:

Daca n-ai avut ce face si te-ai jucat, ce poti face decat sa mergi la cineva care se pricepe

| yourFanta a răspuns:

Iti expira licenta la windows, cauta pe google windows Xp loader, si o sa il activezi si nu o sa mai ai probleme.

| kbej explică (pentru yourFanta):

Mi s-a mai intamplat asta odata! Dar nu stiu ce am facut dar a disparut! Eu nici nu am licenta la calculator!

| kbej explică:

Am windows xp!