| Razvan_George_1994_3VXz a întrebat:

am si eu o intrebare..am 2 sloturi de ram pe placa de baza amand2 au placute de rami in ele..in bios imi apar ca fin denumite A1 SI B1 aman2 recunosc cati gb are placuta de rami.Problema este ca nu se incarca windowsul ramane blocat la starting windows.Ce vreau sa stiu eu este daca vreun slot este ars odata ce in bios aman2 sloturi citesc rami

Răspuns Câştigător
| HuShEr a răspuns:

E windowsul devina daca era ramul nu ti se aprindea deloc pc-ul si trebuia sa iti bipaie post-ul

1 răspuns:
| Razvan_George_1994_3VXz explică:

Ms am rezolvat..era din cauza unor setari din msconfic happy