| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Am si eu o problema.
Azi dimineata cand am aprins calculatorul pe ecran aparuse chestia aia cu ca nu are semnal, iar dupaceea s-a stins(calculatorul).
Cand am incercat sa il reaprind nu pornea insa din spate se auzea un sunet slaab.
Am oprit sursa iar sunetul nu se mai auzea, dar cand am repornito sunetul a inceput sa se auda mai tare.

Ce ar putea avea?
E arsa sursa?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Cel mai probabil da.insa fii atent ca s-ar putea sa nu fie de la sursa si sa fie cu totul altceva... sad
succes!

| GuessWho_9288 a răspuns:

Daca nu a iesit fum nu e sursa
e de la placa de baza

| Catalin81 a răspuns:

90 % sursa