| amo7 a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-ul. Am mai postat o intrebare acum ceva timp..insa cum am spus si atunci unitatea porneste dar nu arata nicio imagine pe desktop. Si nu este din cauza la bateria de bios sau placa video si nici de la monitor, alta solutie aveti? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| GoguStrigoi a răspuns:

Citeste asta :
http://www8.hp.com/......ssues.html

6 răspunsuri:
| GoguStrigoi a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi Windowsul.

| amo7 explică (pentru GoguStrigoi):

Pai nu se afiseaza nimic pe ecran, ce windows sa instalez? :-l

| VladGH a răspuns:

Cum adica nici o imagine? Este chiar negru desktopul?

| amo7 explică (pentru VladGH):

Da..nimic. straight face

| VladGH a răspuns (pentru amo7):

Cauta pe cineva din cunoscuti si imprumuta monitorul, conecteaza-l la calculatorul tau vezi care ii treaba.

| IonutGaby a răspuns:

Daca iti araata desktoul negru dar se vad iconitele si bara de jos nu este ceva grav trebuie sa reinstalezi windows