| MmoooTtttt a întrebat:

Am si eu o problema cu yahoo. M-am conectat acum ceva timp pe yahoo cu telefonul si am bagat chestia aia sa imi trimita un cod pe telefon ca sa ma pot conecta.Problema este ca acum m-am mi-am luat un telefon nou si trebuie sa bag codul pe care il primesc de pe cel vechi. cum as putea sa dezacivez asta? Va rog happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Codul il primesti prin sms? Inseamna ca acum ai alt numar de telefon, sau cum?

| MmoooTtttt explică (pentru darrio2007):

Nu mai am nevoie, si imi cer scuze, nu era cu un cod, dupa ce apasam pe "mai departe/inainte" sa ma conectez, imi aparea pe telefon o chestie cu : "Doresti sa te conectezi pe cont", sau ceva de genu, si mai jos aparea [NU] sau [DA].Iar mersi oricum, o zi buna happy

| darrio2007 a răspuns (pentru MmoooTtttt):

Ok.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Iti faci alt acont