| Madyca17 a întrebat:

Buna!

Cu totii stim ca reteaua Cosmote o ia in jos din ce in ce mai rau.
Mi-am luat un telefon nou,iar pe cel vechi l-am dat mamei mele.
I-am bagat cartela,i-am scos codul pin,insa nu pot sa sun,sa primesc apeluri, sa sun la *100#. (Mentionez ca acel numarul a fost pierdut, dar recuperat prin cele 4 intrebari de rigoare.)

Cand sun la 1234, imi zice sa citesc manualul de utilizare.

Stie cineva ce as putea face?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Cammmelia a răspuns:

Cel mai bine te duci la cosmote si ii intrebi chiar pe ei, cu siguranta vor stii raspunsul. Bafta happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei de la Cosmote habar n-au ce sunt cu ei noroc de mine ca altfel ei nu se dezvoltau, pai cand suni ce iti spune sau ce iti arata pe telefon?

| Madyca17 explică (pentru anonim_4396):

Am folosit celebrul ''1234'',imi spunea sa utilizez manualul telefonului ^^
Intr-un final ne-a facut legatura cu un angajat..si ne-a zis ca trebuia activata cartela.(vroia acordul proprietarului, din moment ce a fost furata).

| Crys_Christopher_1998 a răspuns:

Si eu sunt de acord cu Cammmelia