Întrebare recomandată | badanac09 a întrebat:

Am sters cateva fisiere foarte importante din PC. Dupa am reinstalat windows-ul. Se mai pot recupera cumva? Cu vreun program? plzz daca ma poate ajuta cineva

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai sters filme, poze, muzica sau documente de tip word, excel, power point poti folosi Recuva. Nu recupereaza in totalitate dar o parte din ele le poate recupera
http://www.piriform.com/recuva

| vdamian67 a răspuns:

Nu exista nici un program.

| stlucian a răspuns:

Cu asa ceva:
http://www.videotutorial.ro/? p=8083
Mult succes!

| vlady434 a răspuns:

Salut! Daca ai sters din D:/, o sa poti sa le recuperezi. Daca erau din C:/ nu mai ai nici o sansa, mai ales ca ai reinstalat windows-ul. Pe viitor incearca sa-ti faci un backup, ca sa nu mai ai probleme de genul asta.
Sper ca te-am ajutat.

| badanac09 explică:

In partitia D/ a fost. Caut ceva de acum cateva lunii. Am incercat cu Recuva, dar nu m gasit ce cautam sad

| badanac09 explică:

Am incercat cu Recuva, dar nu am gasit ce cautam. In partitia D:/ era fisierul. Oricum o sa mai incerc... Multumesc oricum.