| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!
Mi-am resetat calculatorul din setarile windows-ului iar pe la 80% in da ceva eroare...Repornesc calculatotul si imi zice ca System32 a fost sters...

Ce as putea face? Dau funda

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Calculatorul nu se reseteaza ca nu este telefon mobil! Se reinstaleaza Windowsul sau se repara, sau curata. Daca iti da eroare la instalare schimba Windowsul. S-ar putea sa aiba eroare la scriere.

| Gabriel9707 a răspuns:

Salut, ce windows este? Si poti lasa o poza cu eroarea care iti apare?

| Mansy221 a răspuns (pentru Gabriel9707):

Cand o sa ajung acasa o sa iti trimit o poza.

| xFlo699 a răspuns:

Dacă ai șters system32 tot ce poți face este sa încerci opțiunile de reparare pe care ti Le da la eroare, ori sa reinstalezi Windows ul. Sper ca te am ajutat.