| olteanu0127 a întrebat:

Salut.am un laptop Acer Aspire E 15 cumparat de curand, toate bune si frumoase pana cand am observat ca la dvdrw nu are buton pe usita pentru deschidere sa pun cd. problema e ca nu stiu de unde sa il deschid ...in my computer nu imi arata nimic in afara de partitia cu windows. stie cineva de unde as putea sa il deschid.multumesc!

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Poate nu ai unitate optica la laptop, si este numai vapacul care acopera golul.altfel iti aparea unitatea optica su partitii. unitatea trebuie sa o cumperi separat.bafta!

| n1n1o a răspuns:

Sal, daca nici in BIOS nu-l vede atunci nu este conectat (cea` ce este cam ciudat O.o)

| olteanu0127 explică (pentru n1n1o):

In BIOS unde pot verifica daca apare sau nu?