| BikerZone a întrebat:

Salut,am un laptop Hp cu procesor I5, o placa video intergrata Intel hd 3000 si una dedicata de 1GB AMD. Cand instalez driverul pentru placa AMD si se instaleaza Catalistyc Control Center dupa primul restart windowsul nu mai functioneaza si trebuie sa dau reparare si revine la versiunea de dinainte instalari driverului.Nu pot face nimic pe el fara placa aia instalata.Ce solutii am?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu merge cu driverul nou. Poate ca nu este valabil pentru Windowsul tau. Nu stiu ce Windows ai dar poate ca driverul este pentru un Windows mai nou.

| BikerZone explică (pentru Salontanul):

Am win 7, am luat driverul de pe siteul HP exact pentru modelul laptopului meu

| Salontanul a răspuns (pentru BikerZone):

Atunci nu stiu care-i baiul! Poate ca ai un virus sau Windowsul este defect. Habar n-am!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si mai ai o solutie. Sa scoti placa dedicata si s-o lasi pe aia integrata. Sunt la fel de puternice (1 Gb) si cea integrata lucreaza mai bine cu procesorul.