| Rusu_Alexandru_1980 a întrebat:

Salut am un laptop Lenovo B50 cu windows 10 si as vrea sa il conectez la un monitor Samsung (nu stiu ce model este). Monitorul a mers perfect un an pe alt laptop Lenovo G585 cu windows 7.Deci daca conectez laptopul la monitor afecteaza componentele sau ceva de genu?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu se intampla nimic dar nu-l vei putea conecta. Nu ai cum!

| Rusu_Alexandru_1980 explică (pentru Salontanul):

In ce sens nu voi putea?

| Salontanul a răspuns (pentru Rusu_Alexandru_1980):

Trebuie sa ai un dongle pe televizor sau un cablu. Uite aici: http://stirileprotv.ro/......cablu.html

| K0sti a răspuns:

Tu intrebi ca sa nu adormi? Asta e din categoria "stupid question"...

"am un laptop Lenovo B50 cu windows 10 si as vrea sa il conectez la un monitor Samsung"...

"Monitorul a mers perfect un an pe alt laptop Lenovo G585 cu windows 7"...de mare exceptie! Ti-ai raspuns singur!