| laurentiu80 a întrebat:

Am un laptop, si temperatura placii de baza este de 60-72 de grade. e o temperatura normala? subliniez ca a fost curatit de praf

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Este o temperatura normala, incearca sa pui laptopul pe o carte ca ventilatorul sa stea suspendat asa ai sa vezi ca iti mai scade putin, la laptopul meu ajungea pana la 100 de grade si se inchidea

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Uneori este normala in functie de cate programe ai deschise in acelasi timp. Marea majoritate a laptopurilor stau la 60 de grade.