| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un mouse Wireless Modecom.Am observat cand am bagat bateria si l-am lasat aprins a inceput sa falfie senzorul si apoi s-a dezactivat si trebuie sa dau click sa se activeze mouse-ul in timp ce era conectat la laptop sau chiar daca nu era, dar dupa asta nu se mai dezactiveaza dupa un anumit timp ci doar falfie asa incet ...Ma gandesc ca trebuia sa se dezactiveze ca si prima data.Am observat ca face asta cand ii bagi bateria prima data...Link-ul de la mouse:
http://modecom.com/en/mc-wm10s/

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Să-l foloseșt sănătos

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu cumva bateria e cam "leșinată"?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Am observat ca se stinge numai daca nu am usb conectat de la mouse, dar daca dau un click se apride, dar repet numai cand nu este conectat usb de la mouse.Bateria este cea cu care a venit mouse-ul si nu cred ca e consumata sau veche, in rest mouse-ul e bun.O sa las laptopul in repaus sa vad ce face mouse-ul pana dimineata, cel mai problabil o sa functioneze normal, adica sa isi economiseasca bateria.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar mouse-ul "merge" sau nu?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Da, nu am probleme cu el...Click-urile nici nu se aud ca e silent pana acum e super, dar ma ma obisnuiesc cu el ca am avut unu mai mic si na...

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Mersi

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Să-l foloseșt sănătos